Продукція ТМ КВАНТУМ сертифікована за ОРГАНІК СТАНДАРТ

Комплексне добриво на основі екстракту морських водоростей — Квантум Сіамін.

Препарат застосовують з метою подолання стресу, особливо в умовах посухи та жари; нівелювання негативної дії пестицидів на культурні рослини; активації природного захисту рослин від патогенів; стимуляції ділення, росту, та диференціації клітин рослин; підвищення ефективності внесених добрив; підвищення врожайності і якості продукції рослинництва.

Кріопротектор від пошкоджень низькими температурами та комплексний антистресант — Квантум Амінофрост.

«Квантум-АміНоФрост» містить у своєму складі декілька груп кріопротекторних та стимулюючих компонентів такі як ПАР, антистресанти, Zn та B.

В якості кріопротектора застосовується на: плодових культурах (для захисту квіткових бруньок та зав’язі від пошкоджень заморозками, підвищення стійкості рослин до перепадів температури під час бутонізації та цвітіння); винограді та горіхоплідних культурах (для захисту молодих пагонів та листків від дії низьких температур (пізніх весняних заморозків) після початку інтенсивного росту); овочевих та технічних культурах (для захисту молодих рослин під час пізніх весняних заморозків та снігу); озимих культурах (для захисту сходів зернових та ріпаку від ранніх осінніх приморозків, допомагає подолати наслідки холодового стресу після відновлення ранньовесняної вегетації).

Антистресовий препарат для підвищення стійкості рослин до посухи і пошкоджень високими температурами, стимуляції коренеутворення та покращення водозабезпечення — Квантум Т-80.

«Квантум- Т80» містить у своєму складі декілька груп прогормональних сполук та стимулюючих компонентів:

— Прогормональні сполуки використовуються рослиною під час активного розвитку для синтезу необхідних фітогормонів (ауксинів, гіббереллінів та цитокінінів);

— Антистресанти (амінокислоти та органічні кислоти) активують біохімічні механізми рослин;

— Калій впливає на синтез ферментів та білків, осморегуляцію, стимулює фотосинтез та флоемний транспорт поживних речовин, регулює роботу продихів та катіонно-аніонний баланс і активує загальну стресостійкість.

Отже, згідно з сертифікатом Органік Стандарт до використання в органічному сільському господарстві дозволено наступні продукти Квантум:

☑️Квантум ХЕЛАТ ЗАЛІЗА EDTA

☑️Квантум ХЕЛАТ ЦИНКУ 117 EDTA

☑️Квантум БОР АКТИВ

☑️Квантум ГУМАТ

☑️Квантум АміноМакс 200

☑️Квантум Т-80

☑️Квантум Амінофрост

☑️Квантум Сіамін

Інфоіндустрія