Цибуля, як культура в фактах

Цибуля, як культура в раціоні сучасного Українця відіграє важливу роль, є стандартним компонентом безлічі страв, а коштом унікальних цілющих властивостей, ще й приносить чимало користі для організму. Також вона входить до всім відомого борщового набору, тож в повноцінному харчуванні обов'язково повинна бути присутня цибуля, а також вона недорога і непримхлива до зберігання.

Щодо цілющих властивостей, то цибуля має сечогінну та заспокійливу дію, провокує виділення травних соків, використовується в медицині та косметології. Відомо, що вирощувати її почали понад 5000 років тому, ще за часів Гіппократа її використовували для лікування подагри та ревматизму. В Єгипті цибулю обожествляли, і присвячували богині Ізіді, також була обов'язковою в військовому раціоні стародавніх римлян, її старалися вживати в зимово-весняний, скупий на вітаміни період.

Регіонально основними по вирощуванню цієї культури є: Запорізька, Херсонська, Миколаївська, Одеська області та АР Крим, відносно сумарної всеукраїнської цибулевої площі, то до 50 відсотків усіх площ сконцентровано на Херсонщині в Каховському районі, а саме близько 20 тисяч гектарів.

В принципі вся територія України з кліматичної точки зору підходить для вирощування цибулі, завдяки високим температурам влітку, та відповідної вологості восени та взимку. В тих регіонах, де грунти потребують додаткової вологості використовують сучасні зрошувальні системи, завдяки яким агрогосподарства одержують іноді рекордні врожаї.

Цибуля, як культура дрібнонасінна потребує якісний та підготовлений грунт, південь України з його легким і середнім складом грунтів ідеальний для її вирощування. Серед озимих сортів цибулі в нашій країні вирощують: пізню в основному для зберігання (від 125 днів), середню (100-115днів) та ранню (80-90днів).

Цікаво, але факт останнім часом головки цибулі понад 9 см в діаметрі погано реалізовуються, краще всього продається ця культура в діаметрі 7-9 см. Цибуля, як сировина входить в державний стратегічний набір овочів. Головний попит на неї складають торгові мережі та великі оптовики, у свою чергу вимагаючи основних критеріїв: форма та розміри в сітці, чітке сортування, тривале зберігання та лежкість. Для того щоб зібраний урожай максимально відповідав заявленим критеріям, потрібно використовувати насіння високоякісних гібридів наприклад компаній Хазера, Вілморін. Здебільшого з-за значної ціни на якісне насіння невеликі фермерські господарства використовують дешеве, не наскільки прогнозоване (мається в виду форма та вага цибулини врожаю), а тому великий процент зібраного врожаю не відповідає заявленим нормам основних оптовиків, не кажучи про імпорт. Тому фермери скорочують або й відмовляються від виробництва цієї культури, а на ринку залишаються професійні виробники, зі значними земельними площами. Використання сучасних технологій в вирощуванні, а також ретельніший підбір насіння закладає серйозну тенденцію цибулевому сегменті завтрашнього дня.

Порада фермеру, головне оптимізувати роботи в полі, восени підготувати грунти на площах, щоб на весні волога максимально залишилася в грунті після сівби сівалкою. Використання тільки сертифіковане, та по можливості перевірене регіонально насіння цієї культури. І правильно розпланувавши посівно-польові роботи, можливо запустити цибулевий ланцюжок конвеєрного типу, мається в виду збирання врожаю в 3-4 періоди на рік. Маючи свіжі збори цибулі протягом всього сезону, фермер матиме стабільну клієнтуру, а значить прибуток для розширення своєї сфери діяльності.

Товари в статті