Чому АБК™?

ЧИ Є РІЗНИЦЯ – СУТТЄВА (!!) НА ПОЛЯХ ФЕРМЕРІВ ПРИ ЗАМІНІ ОДНОГО ПРЕПАРАТА НА ІНШИЙ, ОДНОГО ЕЛЕМЕНТА ТЕХНОЛОГІЇ НА ІНШИЙ??? ЗНАКИ ПИТАННЯ ПОСТАВЛЕНІ ДЛЯ ТИХ, КОГО ЦЕ ДІЙСНО ЦІКАВИТЬ І ДЛЯ КОГО ЦЕ ДІЙСНО – НЕ ПРОСТО ВАЖЛИВО. А ПИТАННЯ – ПРОДОВЖУВАТИ ЧИ НІ АГРОБІЗНЕС В СВОЄМУ РЕГІОНІ, В ЯКОМУ РІК ВІД РОКУ СТАЄ ВСЕ ВАЖЧЕ ПРАЦЮВАТИ ПРИ КЛАСИЧНИХ АГРОТЕХНОЛОГІЯХ ТА МІНЛИВИХ ПРИРОДНО-КЛІМАТИЧНИХ УМОВАХ, НА ЖАЛЬ, УМОВИ ЗМІНЮЮТЬСЯ НЕ НА КРАЩЕ.

НАШІ РОЗРОБКИ, ПРЕПАРАТИ Й ТЕХНОЛОГІЇ, ЇХ ЗАСТОСУВАННЯ, МИ ДЕМОНСТРУЄМО ПІД ГАСЛОМ – У ПРИРОДИ НЕМАЄ ПОГАНОЇ ПОГОДИ – І НАША АБК ТЕХНОЛОГІЯ – ЦЕ ТЕХНОЛОГІЯ ВИСОКОЯКІСНИХ ВРОЖАЇВ ПРИ БУДЬ-ЯКІЙ ПОГОДІ.

ТА КАЗАТИ – НЕ МІШКИ ТЯГАТИ, ТОМУ БУДЕМО АРГУМЕНТУВАТИ ТА НАВОДИТИ КОНКРЕТНІ ПРИКЛАДИ. І В СУЧАСНОМУ СВІТІ ІНФОРМАЦІЙНОГО ВЗРИВУ БУДЕМО НАВОДИТИ БІЛЬШЕ ЦИФРОВИХ МАТЕРІАЛІВ – ФОТО, ВІДЕО, ЗВІТИ, СТАТТІ,… АЛЕ І ЦЬОГО МАЛО – ТОМУ МИ СПІВПРАЦЮЄМО З ВЧЕНИМИ-ДОСЛІДНИКАМИ ТА РОЗРОБНИКАМИ ДІЮЧИХ РЕЧОВИН ТА ПРЕПАРАТИВНИХ ФОРМ ЯК НА ДОСЛІДНИХ УЧАСТКАХ ДОСЛІДНИХ СТАНЦІЙ ТА ІНСТИТУТІВ, ТАК І НА ПОЛЯХ ФЕРМЕРІВ ТА АГРОФІРМ, ЯКІ БАЖАЮТЬ ОТРИМАТИ КРАЩІ РЕЗУЛЬТАТИ, БІЛЬШІ ПРИБАВКИ ТА БІЛЬШЕ ПРИБУТКУ З ОДИНИЦІ ПЛОЩІ. МИ НЕ МОЖЕМО ДІЙТИ ДО КОЖНОГО ПОЛЯ, ТАКОЖ НЕ МОЖЕМО І ВИКРИВАТИ ВСІ СЕКРЕТИ АГРОНОМІЧНОЇ КУХНІ. АЛЕ ОБМІН ІНФОРМАЦІЄЮ, ОСОБЛИВОСТЯМИ КЕРУВАННЯ ВРОЖАЙНІСТЮ З ДОПОМОГОЮ ВИВЧЕНИХ НАМИ ЕЛЕМЕНТІВ АГРОТЕХНОЛОГІЇ НІКОМУ НЕ ЗАВАДИТЬ. КОЖЕН – ГОСПОДАР НА СВОЄМУ ПОЛІ – МОЖЕ ЛЕГКО ПЕРЕКОНАТИСЬ, ЩО НАВЕДЕНІ НАМИ ПРИКЛАДИ МОЖУТЬ БУТИ І КРАЩІ. СЬОГОДНІ Є ЧИМАЛО ТИХ, ХТО ВЖЕ НЕ ОБХОДИТЬСЯ БЕЗ АБК. ВОНИ БАЧАТЬ НА СВОЇХ ПОЛЯХ І КУЛЬТУРАХ РЕЗУЛЬТАТИ - ЕКОНОМІЧНІ, ЯКІСНІ, КОРИСНИЙ ЕФЕКТ ПІСЛЯДІЇ НА КУЛЬТУРИ СІВОЗМІНИ.

АЛЕ СКІЛЬКИ НЕ КАЖИ СЛОВО ХАЛВА – В РОТІ СОЛОДШЕ НЕ СТАНЕ. ТОМУ СПОЧАТКУ НАЗВЕМО РЕАЛЬНІ ЦИФРИ, ЯКІ ДОСЯГАЮТЬСЯ НА ПОЛЯХ І ЯКОЮ ЦІНОЮ, ЩОБ КОЖНИЙ ОЦІНИВ І СВОЇ ВАРІАНТИ – МОЖЛИВО ВОНИ АБО КРАЩІ, АБО НЕДОСЯЖНІ.

ДЛЯ ПРИКЛАДУ ВІЗЬМЕМО ОЗИМУ ПШЕНИЦЮ, ОЗИМИЙ ЯЧМІНЬ, СОНЯШНИК, РІПАК ТА СОЮ.

ПРИ ВИРОЩУВАНІ КОЖНОЇ З ЦИХ КУЛЬТУР В РІЗНИХ РЕГІОНАХ УКРАЇНИ ТА СВІТУ, НАШІ ПРЕПАРАТИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ ВИКОРИСТОВУВАЛИСЬ ПРИ САМИХ СЛАБКИХ ТА МАЙЖЕ САМИХ ІНТЕНСИВНИХ АГРОФОНАХ – ЯК З ДОПОМОГОЮ ПОЛИВУ, ТАК І НА БОГАРІ.

. Найчастіші прибавки – це 40%. Але від агрофону, агротехнолога і погоди залежить – чи це 40-80% до 28-45 ц/га зернових, чи 12-25% до 90-120 ц/га. Найпоширеніша окупність вартості препаратів АБК – це тричі вартістю прибавки. На соняшнику прибавка – 3-6 ц/га – це від трьох до 7 тисяч грн. Це відносні цифри, щодо абсолютних – то прибавки на зернових культурах – 20-30 ц/га, соняшнику – 7-18 ц/га, сої – 8-17 ц/га, ріпаку – 9-22 ц/га. Урожай в заліку – 130 ц/га пшениці, 55 ц/га соняшнику, 47 ц/га сої на богарі та 100,2 ц/га на поливі, 72 ц/га ріпаку в Рівненської обл. та 53 ц/га в Черкаській та Київській. Ми часто чуємо – отримати 2 тони прибавки зерна чи тону ріпаку, соняшнику, сої – це неможливо, це як чудо! В той же час ніхто не дивується, коли одна пропущена обробка по захисту, один-кілька недоотриманих елементів живлення – і врожай втрачається або недоотримується в рази!

Допомогти рослині, укріпити її іммунітет, кореневу систему, листовий апарат, збільшити кількість квітконосів та запліднення, підвисити ефективність бакових сумішок з пестицидами – це АБК.

Допомогти рослині на любій фазі росту, укріпити її іммунітет, кореневу систему, листовий апарат, збільшити кількість квітконосів та запліднення, підвисити ефективність бакових сумішок з пестицидами – це АБК.

Дорогі друзі, якщо ви зацікавилися нашою розробкою, звертайтеся за телефонами:

ТОВ "АГРОВІО УКРАЇНА"

+38 097 900 00 65

+38 095 568 23 65