АБК™ - ваш надійний помічник.

Фото 1, 2, від 27 07 2018 зліва – головний агроном ФХ Катюша на середньопізній сої, справа автор АБК на ультраранній сої.

ФХ Катюша, врожайність зернових з АБК без химзахисту – від 31 до 54 ц/га при сильнозасушливих умовах Херсонської області.

АБК допомогає контролювати паутинного кліща - вже більше місяця з його появи в Херсонських степах. Кількість бобиків по три горошини - завдяки збалансованому живленню та захисту від хвороб та шкідників одним повноцінним комплексом АБК - 60-120 при 400 тис рослин на 1 га. Та хвороби і шкідники в момент цвітіння-формування бобиків та наливу будуть прогресувати, зменшуючи біологічну прогнозовану врожайність (100-120 ц/га на поливі) в рази, на тони.

Приклад цього ж поля в ФГ Катюша 2017 р – показовий. - 03 серпня

Фото 3.

Соя виглядала цілком задовільно, обробок проти кліща не проводили, а при появі вже від кліща не виручали навіть найдорожчі препарати, - врожайність і на поливі падала до 15 ц/га, при 57 ц/га, де всі обробки проводили не по регламенту, прописаному виробниками інсектоакарицидів, а з упередженням та збільшенням доз для лікувальної дії та знешкодження шкідників у різних фазах - яйця, личинки, німфи та імаго. Для цього підбирали необхідний склад елементів контактно-системної дії та призначення АБК ціна комплексу препаратів для формування врожаю та захисту – хоча ціна і не маленька -620-980 грн/га, але може зберегти та примножити врожайність на 3-7 ц/га за кожну обробку, яких ще є економічна доцільність проводити 1-4 рази – залежно від фітосанітарного стану рослин, кількості бобиків та бажано-можливого врожаю. Для порівняння - ефективні інсектоакарициди на один гектар коштують в 2-3 рази дорожче і не забезпечують сою макро-, мезо-, мікро- та ультраелементами, фітогормонами, амінокислотами та іншими до 120 елементів діючих речовин, які входять до складу АБК.

Рівно рік тому назад - упередження боротьби з кліщом було пропущено - і така маса сої ( фото 3 ) забезпечила лише 15 ц/га - кількість кліщів в різних фазах - перевищувала сотню – і на початку вересня - на одному трійчатому листі… Приклад - для всіх виробників і центральних регіонів - які в минулому році отримували сої в межах 10 ц/га – в дорогу культуру для богатого врожаю потрібні і немалі кошти, які окупаються швидко – за 30-60 днів.

В 2017 році формули АБК були ще недосконалими - зимою вчені зуміли збільшити концентрацію основних елементів карбоксилатів проти шкодочинних організмів, не причиняючи шкоди корисним запилювачам. На такі препарати ще й отримано органічний сертифікат від Швейцарії. Але це не просто органічні продукти технології АБК. Вони незамінні для рослин - легкозасвоювані елементи живлення (до 24-х) металів і неметалів, хелатованих органічними кислотами циклу Кребса! Тобто, вперше в світі освоєне органічне хелатування такої кількості біогенних металів, і вперше в світі знайдена концентрація та формуляція комплексу чистих елементів, які борються з патогенами та шкідниками, не завдаючи шкоди корисним мікроорганізмам та комахам і бджолам! І не потрібно вдаватись в складні терени нанотехнологій - достатньо застосувати і побачити корисний ефект вже в лічені дні! А якщо починати з інкрустації насіння, то 70-80 ц/га озимого ячменю і пшениці (результати в Києвській та Сумській обл, де на контролях результати на 20-40 ц/га менше) буде в слідуючому році перевершено. Як і результати по озимому ріпаку з АБК – і В Херсонській, і в Києвській, і в Одеській – 40 ц/га, а на Волині – 43 ц/га. Погода не дала можливості, як в 2016 році отримувати 109-130 ц/га пшениці, але і агрофони в цьому році теж зменшені в 1,5-2 рази. АБК допомогає через листове підживлення сформувати більший та якісний врожай і захистити його від шкодочинних організмів.

Автор АБК – В. П. Притуляк. Експерти – академік, д.с.г.н. Грицаєнко З.М., к.х.н. Давидова О.Є., д.т.н. Сарибєкова Ю.Г. Фермери – Гуменюк С.П., Власовець М.І., Герич М.М. та ін.

Більше по телефонам – 067-404-6399; 097-386-0850; 097-900-0065

Отримати повноцінну консультацію по технології, та придбати препарати Ви можете у нас:

Сайт компанії: http://www.agrovio.com.ua

Тел.: +380 97 900 00 65

Тел.: +380 95 568 23 65

Email: info@agrovio.com.ua

Доставка по Україні.

Бажаємо гарних врожаїв