Пропозиції по переобладнанню сівалок під внесення рідких стартових добрив

ВАРІАНТИ ПЕРЕОБЛАДНАННЯ.

1. Насосна система з ручним регулюванням.

У даній системі норма внесення задається краном італійського виробництва та задається перед початком посіву без можливості регулювання під час висіву.

Комплектність: 12В електричний насос, кран регулювання тиску (регулюючий клапан), датчик розташування сівалки, манометр, форсунки, комплект дроселюючих шайб, крани, фільтри, шланги різних діаметрів, штуцери, фітинги, метизи, затяжки.

ПеревагиНедоліки
Не висока вартість* немає регулювання норми витрати під час посіву
* відсутній контроль внесення добрив по форсункам

2. Насосна система з автоматичним регулюванням.

Дана система калібрується перед посівом і надалі під час посіву автоматично підтримує норму внесення добрив, реагуючи на зміну швидкості сівалки. Це класична автоматизація, яку пропонують більшість компаній по переобладнанню сівалок.

Комплектність: 12В електричний насос, ручний головний клапан, клапан зхисту від надлишкового тиску, електричний регулюючий клапан, витратомір (відслідковує невеликі витрати), контролер компанії Монада, що розташовується у кабіні трактора, герконовий датчик швидкості, манометр, форсунки, комплект дроселюючих шайб, крани, фільтри, шланги різних діаметрів, штуцери, фітинги, метизи, затяжки.

ПеревагиНедоліки
Автоматичне регулювання норми внесення добрив * відсутній контроль внесення добрив по сошникам
* велика кількість електричних компонентів (зниження надійності в польових умовах)
* висока вартість обслуговування
* низька можливість ремонту у польових умовах.

3. Насосна система Schaffert Mfg. Co., Inc. (USA)

Головна особливість насосної системи від Schaffert Mfg. Co., Inc – можливість контролювати під час посіву як загальну витрату добрив, так і витрати на кожний сошник, відслідковуючи його стан на забруднення чи витік. Великою перевагою є те, що контроль здійснюється не електронікою (яка має властивість до поломок в польових умовах), а звичайна механіка на принципі гідродинаміки, що відрізняється високою надійністю. Не зважаючи на зовнішню простоту, дана система рахується однією з найкращих у США. Мінімальна кількість електроніки дозволяє обладнанню працювати тривалий термін (при правильному обслуговуванні та зберіганні).

Ще одна перевага – підходить як для холдингів, так і для не великих господарств. Система поставляється у максимально зібраному вигляді, що дозволяє споживачу провести її самостійний монтаж.

ПеревагиНедоліки
* візуалізація витрат по кожній форсунці
* висока надійність
* простота в налагодженні та обслуговуванні
* підходить до всіх видів сівалок, культиваторів
* максимально зібраний комплект (можливість самостійного монтажу)
* можливість використовувати низькі норми внесення від 25 л/га
* відносно висока вартість

ВАРТІСТЬ ПЕРЕОБЛАДНАННЯ.

Всі ціни в цій пропозиції орієнтовні і не є офіційною офертою. Це пов’язано з тим, що калькуляцію кінцевої ціни залежить від типу сівалки (виробник, тип, рядність), вимог споживача, вартості комплектуючих у закордонних постачальників, можливих змін в митному Законодавстві України, курсу валют тощо. Кінцева ціна формується по кожному замовленню окремо, після візуального огляду сівалки (на місці або по фото) та з’ясування побажань замовника.

Ціни вказані в умовних одиницях ( 1 у.о. = 1 $ США). Оплата здійснюється виключно в гривні за курсом НБУ на момент оплати.

Тип сівалки (рядність)Орієнтовна вартість системи (у.о), від
Насосна система з ручним регулюваннямНасосна система з автоматичним регулюваннямНасосна система Schaffert Mfg. Co., Inc. (USA)
8 рядна149536002550
12 рядна172538503100
16 рядна195041004150
24 рядна260047004800

Додатково необхідно бак , ферму під бак – орієнтовна вартість в комплекті 700 у.о.
Вартість монтажу (бригада з двох фахівців) – 550 у.о. + витрати на відрядження.
За додатковою інформацією, консультаціями, замовленнями звертайтесь за телефонами:

ТОВ «Агровіо Україна»
Тел.: 097 900 00 65
Тел.: 095 568 23 65