Теплогенератори на щепі

Категорія: Техніка, Теплогенератори

Виробник: Завод Кобзаренка

Теплогенератори на щепі

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

  • Унікальна конструкція охолодження пальника гарантує довговічність термостійкої кераміки. Повітряне охолодження зменшує температуру керамічного циліндра пальника, але нагріте повітря не втрачається. Компресор направляє потік нагрітого повітря під колосники, збільшуючи тепловіддачу щепи.
  • Пальник має циліндричну форму викладену з жаростійкої кераміки, всередині якого встановлений транспортер колосникового типу. Колосники у верхньому положенні формують горизонтальну площину з щілинами для продувки повітрям. Щепа потрапляючи на транспортер починає горіти, компресори продувають щепу знизу підвищуючи температуру горіння. В кінці циклу колосниковий транспортер провертається видаляючи попіл і повертаючись в початкове положення охолоджується. Швидкість транспортера змінюється в залежності Від потрібної кількості тепла. Для збільшення потужності котла, збільшується рядність колосників (2-3ряди) і довжина транспортера.
  • Вихідне вікно 2м2 з потужними вентиляторами на вході забезпечують 96 000 кубів гарячого повітря температурою 110-130 С прямо у зерносушарку.
  • 3 стадії нагріву повітря.
  • Теплообмінник складається з жаростійких труб різних діаметрів, де різна щільність їх розташування дозволяє поступово нагрівати повітря до встановлених температур.
  • На першій стадії повітря нагрівається до температури ≈20°С. Проходячи через масив розігрітих труб першої стадії, повітря огинає стінку і переходить до другої стадії, де розігрівається до ≈70°С.
  • Наступна стадія проходить через найбільш розігріті труби досягаючи ≈130°С на виході до зерносушарки. Таким чином повітря проходить через весь теплообмінник «змійкою», нагріваючись до високих температур в малих габаритах теплообмінника.
  • Жива підлога циклічним поступово-зворотнім рухом колосників забезпечує безперервну подачу деревної тріски у пальник. Колосники скидають щепу на скребковий транспортер. Висота вивантаження визначається умовами використання. Варіативність розмірів прийомного бункера гарантує самостійність системи до 2 тижнів в залежності від потужності котла.