Drago 2 для кукурудзи

Категорія: Техніка, Жатки Olimac

Виробник: Завод Кобзаренка

Кукурудзяні жатки DRAGO компанії Olimac та запчастини до них

 • Компанія Olimac є Європейським лідером з виробництва кукурудзяних жаток. Вона випускає 4-16 рядні кукурудзяні жатки суцільної або розкладної конструкції. Лідируючі позиції компанія Olimac отримала за рахунок вдалої конструкції своїх жаток, яка дозволяє збирати кукурудзу без втрат та працювати з мінімально затраченою кількістю коштів та часу на технічне обслуговування.

  7 особливостей та переваг жаток Olimac, Італія:

  1. Жатки компанії Olimac мають найдовші вальці 67 см, які оснащенні протягуючими ножами (рис.1). Довгі вальці дають більше часу на проходження стебла кукурудзи згори вниз, тому крутяться вони повільніше, ніж в інших жатках. Внаслідок цього, качан, б'ючись об капот, не підскакує і не вилітає на землю. Ножі на протягуючих вальцях не сковзають навіть на мокрих стеблах і додатково рубають стебло на "сосиску".
  2. Саморегулюючі деки.В залежності від поступаючої маси кукурудзи, деки, окремо на кожному рядку, автоматично регулюють зазор в діапазоні 22-42 мм (чого немає в інших жатках). При потраплянні одного пригніченого рядка, чи ділянки поля, де пригнічена чи дрібна кукурудза, деки кожного рядка окремо звужуються і не дають дрібному качану впасти на землю. Коли на полі, розсипані (як зі жмені) зерна кукурудзи - це дрібний качан розмелений протягуючими вальцями. Після жатки цього немає.
  3. Окрім протягуючих ножів, які знаходяться на вальцях, жатка має самозаточуючі горизонтальні ножі, рис.3, які розміщені по центру рядка і добре перекривають зону зрізу та ідеально подрібнюють стебла. Подрібнення двома ножами на 20% економить пальне в порівнянні з трьома ножами інших жаток. Завдяки напайці карбіда вольфраму на лезах ножа, тіло ножа - метал - стирається, а лезо з напайкою завжди залишається гострим, як бритва (ефект самозаточування). Завдяки постій-но гострим ножам зменшується навантаження на подрібнюючий механізм жатки, зменшується витрата палива комбайна.
  4. Привідні цепи (по боках жатки) знаходяться в герметичних масляних ваннах, рис.4. Завдяки цьому виключено попадання пилу та нагрівання і розтягування цепів. Термін служби - 2-3 сезони.
  5. Флуорисцентні капоти, «світяться» вночі, відбиваючи освітлення комбайна. Це дає змогу добре вести жатку по рядках. Капоти зроблені з тонкого металу і добре гасять удари качанів. Капоти, завдяки своїй довжині (так як вальці 67 см.), знаходяться майже горизонтально землі і повністю виключають викидання качана «вперед на землю».
  6. Тільки жатка Olimac додатково може обладнуватися адаптерами для збирання соняшнику. Активний зріз стебел соняшнику крутящими сегментами запобігає обсипанню насіння, а дешевизна такого адаптера економить гроші на покупці соняшникової жатки.
  7. Olimac мінімум на 2 ц/га зменшує втрати зерна в порівнянні з усіма іншими жатками. (До-ведено результатами досліджень інституту в штаті Айова, США). Жатка Olimac, при ціні кукурудзи 2000 грн./тон., на 1000 гектарів за один сезон, тільки завдяки зменшенню втрат, повертає свою вартість.
  8. Два подрібнювача з ефектом ножиць