Високий врожай формується з насіння з використанням АБК™ – при будь-якій погоді!

АгроБіоКомплексні технології – це унікальні інноваційні технології, які були розроблені Притуляком В.П. на базі діючих речовин, освоєних українськими вченими, і деякі результати застосування перевищують іноземні досягнення.

АБК – це ефективні елементи АгроБіоКомплексних технологій від Українського Державного Науково-Дослідного Інституту біонанотехнологій і ресурсозбереження та наукової громадської організації експертівпрофесіоналів «Уманська Академія аграрних і екологічних технологій».

Це комплекс карбоксилатів біогенних елементів, біокомплекс бактерій і полісахарид-прилипач. Це елементи агротехнології з 3-8 кроків – при інокуляції, інкрустації насіння та листової підкормки 3-9 препаратами з асортименту 42-х найбільш доступних для рослин формах, без фітотоксикацій під час будь-яких погодних умов з формулами відповідно фізіологічним потребам культур. І при низьких і при високих температурах рослині потрібно допомагати підгодівлями із захисним ефектом.

Питання чим, якими формами яких препаратів допомагати і які результати? Ми представляєм елементи технології і підкреслюємо, які результати в яких умовах є можливість отримати. І попередній рік став серйозним екзаменом для АгроБіоКомплексних – АБК – елементів технологій. Навіть одна інкрустація розширеним комплексом діючих речовин (а їх ми рекомендуємо і застосовуємо в АБК не менше 100 в 4,5-8 л/т), приносить 5-15 ц/га на багатьох полових культурах. І навіть у порівнянні з загальноприйнятими препаратами при застосуванні і листових підгодівлі. 18-19 ц/га соняшників зібрати у Херсонській області, навіть якщо сусіди збирають і при трьох обробках без АБК 8-14,5 – не ціль наших технологій. Вже при двох-трьох додаткових ПБК – листових підгодівель з захисним ефектом та елементами вологозберігаючої технології повноцінне зерно перевищувало місцеві стандарти на 8-15, а іноді і на 25 ц-га (щорічне застосування АБК підвищує родючість ґрунту і 36,6-43,0 ц/га насіння – не випадковість).

При високих та низьких температурах вегетаційного періоду шкідливі організми – хвороби, бур'яни, шкідники істотно знижують врожайність та якість олійних і не тільки культур.

Якщо у Херсонській області врожайність сої варіювала від 15 до 55 ц/га (при поливі з АБК на Херсонщині, при різному ураженні кліщем – одна самка павутинного кліща при температурі 32° С за 20 днів без захисту може дати 50 тис дорослих кліщів), в інших регіонах соя давала від 10 до 35,6 ц/га без поливу.

У Хмельницькій області при біологічній урожайності (за 40 днів до збирання) в 62 ц/га, зібрали не більше 30 ц/га.

Приклад фундаментальних досліджень Національним науковим центром в м. Берестечко на Волині підтвердив позитивну різницю – при N30P60K60 – господарський варіант, 16,7 ц/га, з АБК – 35,6 ц/га – при меншому заселенні кліщем, а 32 ц/га і 6-8 ц/га – на Київщині з однаковим АБК але з різною засміченістю бур'янами

Різні умови і епізоотії кліща павутинного, совок, бобової вогнівки, вологозабезпечення, епіфітотії хвороб і засилля бур'янів, які швидко знижували біологічний урожай сої якщо і не до нуля, то в 2-4 рази, як правило. Тому так важливо вибрати ефективну агротехніку і препаративні форми агрохімікатів, які проявляють позитивний ефект для рослин при широкому діапазоні температур і проти більшого різновиди хвороб, шкідників і бур'янів. У 99% випадків істотну різницю зі збереженим хорошим урожаєм допомагають отримувати препарати АБК – корисні специфічні бактерії з маткових культур, природні регулятори росту, макро- і мікроелементи, хелатованих природними кислотами циклу Кребса і Кальвіна, що мають високий імунно-протекторний, адаптогенну і фунгіцидний ефект при їх кількості від 10 біогенних елементів в карбоксилатній формі; полісахаридні прилипачі – продукти мікробного синтезу в якості кращих для рослин носіїв-пролонгаторів агрохімікатів.

У 2017 році з інтенсивним стандартом озимої пшениці збирали до 46 ц/га в умовах Миколаївської області, і там же за допомогою АБК отримували на 24-26 ц/га більше; в той же час у Волинській, Сумській та інших областях з більш м'яким кліматом і достатньою вологозабезпеченістю показники збільшень врожайності майже однакові. З шестиразовою окупністю вартості препаратів АБК надбавкою вирощували і рапс (N150P60K60 = 52ц/га, а + АБК = 75 ц / га), цукровий буряк, гречку та інші культури.

26 червня 2016 року – фото в один день – в Київській області – дуже показовий приклад. Агрофон близько 700 кг/га тукосумішей і азотних добрив, одне господарство, один агроном, один попередник (соняшник), зліва – урожай інтенсивного стандарту – зібрали 64 ц/га, праворуч з АБК 6 разів - 88 ц / га (+ 38%):

При бобових попередниках та ж німецька селекція показала до 11 т/га. Тому рекомендуємо застосовувати всі ефективні агротехнології, адже весь насіннєвий матеріал, оренда землі, половина інших витрат і інше – на гектар одні й ті ж! І якщо ще додати на поле 15-25% витрат і отримати два врожаї з 1 га – то це варто того, щоб пробувати і продовжувати! А більший ризик завжди присутній при менших витратах на вирощування врожаю (або великих тільки на основні добрива) – Закон Лібіха ще ніхто не спростовував

Але кращі результати ще попереду! І стан озимих з АБК обнадіює. На дослідній станції уже отримано 15 ц / га з препаратами АБК Технології.

12-13 лютого 2018 року – озимі зернові і горох з АБК в ФГ «Катюша» – потенціал високого врожаю зберігається. А, значить, і екстремальна погода не перешкода.

ТОВ "АГРОВІО УКРАЇНА"

Автор АБК – Притуляк В.П

Повний супровід вирощування культур використовуючи технологію АБК від її авторів.

Отримати повноцінну консультацію та придбати потрібну продукцію Ви можете у нас:

Сайт компанії: http://www.agrovio.com.ua

м. Київ, Харківське шосе 19, офіс 3

Тел.: +380 97 900 00 65

Тел.: +380 95 568 23 65

Email: info@agrovio.com.ua

Доставка по Україні.

Бажаємо гарних врожаїв.