Про нас

"АГРОВІО УКРАЇНА" - ДРАЙВЕР АГРАРНОГО УСПІХУ.

Сьогодні для того щоб ознайомитися з широким асортиментом товарів агросектора та щось придбати, не обов"язково кудись їхати, стояти в черзі. А можна, зробити собі чашечку улюбленої кави, і не поспішаючи пройтися по позиціях асортименту на сайті нашої компанії, в пошуках потрібного вам товару і об"єктивної інформації про нього.

При створенні інтернет ресурсу компанії «АГРОВІО УКРАЇНА» була мета зробити максимально зручний і зрозумілий інтерфейс сайту.

Компанія працює як з оптовими, так і з роздрібними покупцями. Є офіційним дистриб"ютором, дилером компаній виробників, а також співпрацюємо з найбільшими постачальниками безпосередньо, що дає нам можливість поставляти виключно якісний сертифікований товар, а також утримувати конкурентні ціни.

Що стосується насіння, пропонуємо тільки сертифікований продукт, який пройшов лабораторні дослідження, який дає високі показники проростання і врожайності. А також консультуємо, щоб вибір продукції нашим клієнтом, був вдалим і врожайним.

Завдяки співпраці з основними компаніями перевізниками, гарантуємо своєчасну і цілісну доставку навіть у важкодоступні точки України.

Якщо вам необхідно купити насіння овочевих або зернових культур, добрива до них й засоби для захисту рослин в Україні, то Ваш кращий вибір це компанія «АГРОВІО УКРАЇНА»

Компанії «АГРОВІО УКРАЇНА» дуже важлива Ваша думка про нас, тому колектив компанії надає максимум зусиль, щоб Ви, наші клієнти залишилися задоволені нашою роботою та продукцією.

Ми вдячні за Ваш вибір.

Співпраця

Ви виробляєте, імпортуєте, є дистриб"ютором, або займаєтеся науково-дослідною роботою в даному сегменті, і націлені на збільшення збуту своєї продукції. Тоді ми запрошуємо Вас до співпраці, так як в свою чергу намагаємося розширити лінійку асортименту компанії, оригінальним і сертифікованим продуктом. Основою взаємовідносин з постачальником, для нас є якість запропонованої продукції, довіра, чіткість зобов"язань за контрактом і принциповість до виконання умов поставок. Завдяки злагодженій роботі формується загальна думка про нас, щодо довіри і подальшої співпраці наших клієнтів з нами.

Ваші комерційні пропозиції чекаємо на наш e-mail: info@agrovio.com.ua

Або зв"язавшись з нами по телефону: +38 095 568 23 65

Надійність

Імідж це обличчя компанії і ми, ТОВ «АГРОВІО УКРАЇНА» дорожимо ним, позитивна характеристика від клієнтів і партнерів надихають нас допомагати Вам в підборі і вирощуванні добрих врожаїв. Якщо ж у Вас виникли якісь питання чи претензії, відпишіться нам на e-mail: info@agrovio.com.ua і ми приймемо її до термінового розгляду.

Переваги роботи з нами

ТОВ «АГРОВІО УКРАЇНА» відноситься до нових і сучасних компаній, за довгий час свого перебування на ринку завоювала довіру клієнтів, і встигла відзначитися якістю обслуговування, завдяки творчому підходу до свого клієнта і оперативністю доставки замовленої продукції.

Намагаємося максимально охарактеризувати кожну позицію товарів, для того щоб клієнт зміг зробити для себе провести аналіз представленої продукції і вибрати те що йому потрібно.

А також: тільки 100% оригінальна і сертифікована продукція, широкий асортимент, сезонне поповнення позицій асортименту, безліч задоволених клієнтів, а також оперативність у логістиці.

Способи оплати

  • Оплата через платіжний термінал Приват банка.
  • Оплата через систему Приват 24. Онлайн оплата замовлення з платіжної картки Приват банка в системі інтернет-банкінгу.
  • Перерахування грошей на розрахунковий рахунок. Компанія виставить рахунок-фактуру та відправить його для оплати на Ваш e-mail вказаний при оформленні товару. Після підтвердження оплати, Ваше замовлення буде передане на виконання.

Доставка по Україні

  • Нова Пошта.
  • Делівері.
  • Інтайм.
  • Транспортні компанії України.