Про нас

Основним напрямом діяльності компанії на сьогодні є постачання добрив. Наш асортимент включає в себе як макро-, мікро- добрива так і спеціальні добрива, що покликані допомагати рослині в подоланні стресу, корекції гормонального та мікроелементного дисбалансу, мають фунгіцидну дію, або призначені для виразного покращення смакових та товарних якостей.

Являємося офіційним дилером ТОВ "НВК "КВАДРАТ", продукції під такими торговими марками: Quantum®, Proventus®, Quantum®Diafan, Нове Добриво. Добрива власного виробництва під TM Agrovio.

Помітну нішу в асортименті займають стартові рідкі NPK добрива, що представленні лінійкою Квантум-Діафан АCTION, яка зарекомендувала себе як потужний засіб в отриманні стабільного врожаю, навіть при несприятливих погодних умовах.

Агровіо Україна – надає послуги у переобладнанні сівалок під внесення рідких добрив.

Комплексні системи живлення, що розроблені в тісному співробітництві зі спеціалістами виробника, допомагають нам надавати оптимальні по ефективності та витратах рішення для сільськогосподарського виробника.

Потужний комплекс спеціальних добрив, дозволяє вирішувати такі завдання як подолання стресів спричинених погодними умовами, хімічними стресорами та іншими непередбачуваними явищами. Також даний комплекс дозволяє корегувати і покращувати товарні якості врожаю, вирощувати більш якісний, корисний та смачний продукт.

Працюємо по всій території України, доставляємо вчасно продукцію в найвіддаленіші куточки нашої країни, також з успіхом розвиваємо експорт по світу продукції свого виробництва та наших партнерів виробників.

"АГРОВІО УКРАЇНА" - ДРАЙВЕР АГРАРНОГО УСПІХУ.

Компанії «АГРОВІО УКРАЇНА» дуже важлива Ваша думка про нас, тому колектив компанії надає максимум зусиль, щоб Ви, наші клієнти залишилися задоволені нашою роботою та продукцією.

Ми вдячні за Ваш вибір.

Співпраця

Ви виробляєте, імпортуєте, є дистриб"ютором, або займаєтеся науково-дослідною роботою в даному сегменті, і націлені на збільшення збуту своєї продукції. Тоді ми запрошуємо Вас до співпраці, так як в свою чергу намагаємося розширити лінійку асортименту компанії, оригінальним і сертифікованим продуктом. Основою взаємовідносин з постачальником, для нас є якість запропонованої продукції, довіра, чіткість зобов"язань за контрактом і принциповість до виконання умов поставок. Завдяки злагодженій роботі формується загальна думка про нас, щодо довіри і подальшої співпраці наших клієнтів з нами.

Ваші комерційні пропозиції чекаємо на наш e-mail: info@agrovio.com.ua

Або зв"язавшись з нами по телефону: +38 095 568 23 65

Надійність

Імідж це обличчя компанії і ми, ТОВ «АГРОВІО УКРАЇНА» дорожимо ним, позитивна характеристика від клієнтів і партнерів надихають нас допомагати Вам в підборі і вирощуванні добрих врожаїв. Якщо ж у Вас виникли якісь питання чи претензії, відпишіться нам на e-mail: info@agrovio.com.ua і ми приймемо її до термінового розгляду.

Переваги роботи з нами

ТОВ «АГРОВІО УКРАЇНА» відноситься до нових і сучасних компаній, за довгий час свого перебування на ринку завоювала довіру клієнтів, і встигла відзначитися якістю обслуговування, завдяки творчому підходу до свого клієнта і оперативністю доставки замовленої продукції.

Намагаємося максимально охарактеризувати кожну позицію товарів, для того щоб клієнт зміг зробити для себе провести аналіз представленої продукції і вибрати те що йому потрібно.

Головною перевагою нашої компанії в сфері живлення рослин, не дивлячись на кадровий дефіцит працівників цього напрямку, ми за роки існування компанії змогли підібрати команду агрономів-професіоналів, які вчасно та точно дадуть рекомендацію на використання оптимального комплексу препаратів, яка в свою чергу буде економічно обгрунтована та дасть максимальний ефект в вирішенні тієї чи іншої проблеми в процесі розвиту, вегетації рослин.

А також: тільки 100% оригінальна і сертифікована продукція, широкий асортимент, сезонне поповнення позицій асортименту, безліч задоволених клієнтів, а також оперативність у логістиці.

Способи оплати

  • Оплата через платіжний термінал Приват банка.
  • Оплата через систему Приват 24. Онлайн оплата замовлення з платіжної картки Приват банка в системі інтернет-банкінгу.
  • Перерахування грошей на розрахунковий рахунок. Компанія виставить рахунок-фактуру та відправить його для оплати на Ваш e-mail вказаний при оформленні товару. Після підтвердження оплати, Ваше замовлення буде передане на виконання.

Доставка по Україні

  • Нова Пошта.
  • Делівері.
  • Інтайм.
  • Транспортні компанії України.