Про нас

"АГРОВІО УКРАЇНА" - ДРАЙВЕР АГРАРНОГО УСПІХУ.

Сьогодні для того щоб ознайомитися з широким асортиментом товарів агросектора та щось придбати, не обов"язково кудись їхати, стояти в черзі. А можна, зробити собі чашечку улюбленої кави, і не поспішаючи пройтися по позиціях асортименту на сайті нашої компанії, в пошуках потрібного вам товару і об"єктивної інформації про нього.

При створенні інтернет ресурсу компанії «АГРОВІО УКРАЇНА» була мета зробити максимально зручний і зрозумілий інтерфейс сайту.

Компанія працює як з оптовими, так і з роздрібними покупцями. Є офіційним дистриб"ютором, дилером компаній виробників, а також співпрацюємо з найбільшими постачальниками безпосередньо, що дає нам можливість поставляти виключно якісний сертифікований товар, а також утримувати конкурентні ціни.

Що стосується насіння, пропонуємо тільки сертифікований продукт, який пройшов лабораторні дослідження, який дає високі показники проростання і врожайності. А також консультуємо, щоб вибір продукції нашим клієнтом, був вдалим і врожайним.

Завдяки співпраці з основними компаніями перевізниками, гарантуємо своєчасну і цілісну доставку навіть у важкодоступні точки України.

У нас представлений широкий і унікальний асортимент сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва, ТОВ "Завод Кобзаренка". Продукція, яку ви можете замовити і купити у нас, відповідає європейським стандартам якості. У лінійку техніки входять: причепи тракторні різних модифікацій, перевантажувальні бункера, цистерни для води, рідини і засобів захисту рослин, різні шнеки, причепи для перевезення тюків соломи, зернопакувальне обладнання, відвали і ковші, розкидачі мінеральних добрив та інше. Ми пропонуємо своїм клієнтам не тільки якісну техніку, на найбільш вигідних умовах, але і ремонт, і сервісне обслуговування.

Якщо вам необхідно купити сільськогосподарську техніку, насіння овочевих або зернових культур, добрива до них й засоби для захисту рослин в Україні, то Ваш кращий вибір це компанія «АГРОВІО УКРАЇНА»

Компанії «АГРОВІО УКРАЇНА» дуже важлива Ваша думка про нас, тому колектив компанії надає максимум зусиль, щоб Ви, наші клієнти залишилися задоволені продукцією і нашою роботою.

Ми вдячні за Ваш вибір.

Співпраця

Ви виробляєте, імпортуєте, є дистриб"ютором, або займаєтеся науково-дослідною роботою в даному сегменті, і націлені на збільшення збуту своєї продукції. Тоді ми запрошуємо Вас до співпраці, так як в свою чергу намагаємося розширити лінійку асортименту компанії, оригінальним і сертифікованим продуктом. Основою взаємовідносин з постачальником, для нас є якість запропонованої продукції, довіра, чіткість зобов"язань за контрактом і принциповість до виконання умов поставок. Завдяки злагодженій роботі формується загальна думка про нас, щодо довіри і подальшої співпраці наших клієнтів з нами.

Ваші комерційні пропозиції чекаємо на наш e-mail: info@agrovio.com.ua

Або зв"язавшись з нами по телефону: +38 095 568 23 65

Надійність

Імідж це обличчя компанії і ми, ТОВ «АГРОВІО УКРАЇНА» дорожимо ним, позитивна характеристика від клієнтів і партнерів надихають нас допомагати Вам в підборі і вирощуванні добрих врожаїв. Якщо ж у Вас виникли якісь питання чи претензії, відпишіться нам на e-mail: info@agrovio.com.ua і ми приймемо її до термінового розгляду.

Переваги роботи з нами

ТОВ «АГРОВІО УКРАЇНА» відноситься до нових і сучасних компаній, за довгий час свого перебування на ринку завоювала довіру клієнтів, і встигла відзначитися якістю обслуговування, завдяки творчому підходу до свого клієнта і оперативністю доставки замовленої продукції.

Намагаємося максимально охарактеризувати кожну позицію товарів, для того щоб клієнт зміг зробити для себе провести аналіз представленої продукції і вибрати те що йому потрібно.

А також: тільки 100% оригінальна і сертифікована продукція, широкий асортимент, сезонне поповнення позицій асортименту, безліч задоволених клієнтів, а також оперативність у логістиці.

Способи оплати

  • Оплата через платіжний термінал Приват банка.
  • Оплата через систему Приват 24. Онлайн оплата замовлення з платіжної картки Приват банка в системі інтернет-банкінгу.
  • Перерахування грошей на розрахунковий рахунок. Компанія виставить рахунок-фактуру та відправить його для оплати на Ваш e-mail вказаний при оформленні товару. Після підтвердження оплати, Ваше замовлення буде передане на виконання.

Доставка по Україні

  • Нова Пошта.
  • Делівері.
  • Інтайм.
  • Транспортні компанії України.