Квантум Форт Нокс

Категорія: Добрива Квантум, Функціональні мікродобрива

Виробник: Quantum

Комплексне добриво на основі спеціального набору амінокислот та екстракту морських водоростей, додатково збагачене цинком, бором, марганцем, молібденом.

Застосовуються з метою стимуляції плодоношення, наливу, дозрівання та покращення інтенсивності забарвлення плодів овочевих, плодових та ягідних культур.

Хімічний склад та властивості:

Амінокислоти Екстракт морських водоростей N Zn B Mn Mo
10% (100 г/л) 10% (100 г/л) 1,5 % (15 г/л) 1,0% (10 г/л) 1,0% (10 г/л) 1,0% (10 г/л) 0,1% (1 г/л)

pH - 5,5-7,5. Густина - 1,15-1,20 кг/л.

Дія і вплив мікродобрива

Квантум Форт Нокс містить у своєму складі декілька груп біоактивних та стимулюючих компонентів:

  • амінокислоти активують біохімічні механізми адаптації рослин, підвищують активність фітогормонів та антиоксидантних ферментів; сприяють накопиченню вуглеводів та синтезу фенольних сполук, чим зміцнюють клітинні стінки та покращують лежкість плодів; стимулюють синтез антоціанів – природних барвників, що забезпечують забарвлення стиглих плодів.
  • екстракт морських водоростей містить більш ніж 60 різних компонентів природного походження, а саме макро- та мікроелементи, карбогідрати, амінокислоти, прогормональні сполуки та інші рістстимулюючі речовини, які підтримують гормональний баланс, сприяють підвищенню загальної стресостійкості, покращенню росту вегетативної маси та кореневої системи, активації фотосинтезу та нормалізації живлення рослин.
  • Zn, Mn та B сприяють накопиченню вуглеводів; синтезу фенольних сполук, які беруть участь у стійкості клітин до механічних навантажень; активізують фотосинтез; сприяють транспорту цукрів та асимілятів.
  • Mo покращує азотний обмін; знижує рівень нітратів; підвищує вміст білка в зерні; підвищує вміст цукрів та вітамінів.

При змішуванні з водою, утворюється суспензія з малим розміром часточок міді, яка забезпечує рівномірне покриття робочим розчином, кращий контакт міді з листовою поверхнею та вищу фунгіцидну та бактерицидну активність.

Квантум КопперФілд характеризується контактною фунгіцидною та бактерицидною дією проти широкого спектру збудників хвороб. Препарат забезпечує захисну профілактичну дію проти фітофторозу, парші, альтернаріозу, пероноспорозу, антракнозу та інших патогенів. Ефективний проти бактеріальних хвороб.

Результат застосування Квантум Форт Нокс

Кінець цвітіння Набір маси плодів Початок забарвлення плодів
Стимулювання зав’язування плодів Збільшення розміру плодів, прискорення їх дозрівання, активації біосинтезу пігментів Посилення інтенсивності забарвлення, підвищення концентрації цукрів у плодах, зміцнення клітинних стінок тканин, покращення лежкості і транспортабельності, покращення якості урожаю.

Рекомендовані фази застосування Квантум Форт Нокс

Культура Кількість обробок Фаза росту і розвитку
Яблуня, груша, персик, абрикоса, слива 1 Кінець цвітіння (BBCH 67-69)
1 Розвиток плоду (молочна стиглість) (BBCH 77-79)
2 Початк забарвлення – масове дозрівання (BBCH 81-85), з інтервалом 10-14 днів
Виноград 1 Кінець цвітіння (BBCH 63-65)
2 Початок забарвлення – масове дозрівання (BBCH 81-85), з інтервалом 10-14 днів
Горіхи, фундук, мигдаль, кизил 1 Кінець цвітіння (BBCH 63-65)
2 Розвиток плоду – масове дозрівання (BBCH 77-89), з інтервалом 10 днів
Малина, смородина 1 Кінець цвітіння (BBCH 63-65)
1-2 Розвиток плоду – масове дозрівання (BBCH 75-81), з інтервалом 10-14 днів
Полуниці, суниці 2-3 Початок дозрівання ягід (BBCH 81-89), з інтервалом 10-14 днів
Помідори, перець, баклажани, баштанні культури 2-3 Початок дозрівання плодів (BBCH 81-89), з інтервалом 10-14 днів

Норма витрати при позакореневому підживленні: 0,3-0,5 л/100 л.

Можливе сумісне внесення Квантум КопперФілд разом із засобами захисту рослин та іншими добривами, за винятком фосфоровмісних препаратів та продуктів, які утворюють кислу реакцію бакової суміші.

Наведені рекомендації не є вичерпними, враховуючи широкий спектр можливих варіантів застосування препарату, можливе його використання в інший спосіб. У разі потреби рекомендується звертатися за консультацією до виробника.